Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: HXCP
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: HX420CSR
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 Σετ
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ταινία τέντωσης με ξύλινη θήκη
Χρόνος παράδοσης: 15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 100 σετ/μήνα
Βρείτε την καλύτερη τιμή
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Επισημαίνω:
Μηχανή σχηματισμού θήκης με σκληρή κάλυψη
εξοπλισμός στρογγυλοποίησης σπονδυλικής στήλης ρυθμιζόμενης θερμοκρασίας
Πλάτος σπονδυλικής στήλης θήκης:
15100mm
Πλάτος ξεδιπλώματος Casa:
175-790 χιλιοστά
Μέγιστο μήκος θήκης σπονδυλικής στήλης:
420 χλστ
Εξουσία:
800W
Ζήτηση ηλεκτρικής ενέργειας:
220V/3Ph
Διαστάσεις:
2500×1000×960 χιλιοστά (Μ×Π×Υ)
15100mm
Πλάτος ξεδιπλώματος Casa:
420 χλστ
Εξουσία:
800W
Ζήτηση ηλεκτρικής ενέργειας:
220V/3Ph
Διαστάσεις:
Περιγραφή του προϊόντος
  • Πλάτος Ράχης Θήκης
  • Πλάτος Ξεδιπλώματος Θήκης
  • Μέγιστο Μήκος Ράχης Θήκης
  • 420mm
  • Ισχύς
  • 800W
  • Απαίτηση Ηλεκτρικού Ρεύματος
  • Διαστάσεις
  • 2500×1000×960mm(Μ×Π×Υ)